Klub histrorických vozidel

Horní Počernice

Aktuální informace

Poslední víkendovou sobotu v dubnu proběhne již tradičně Veterán Párty 2019.

Letos to bude v sobotu 27.4.2019 na Chvalské tvrzi v Horních Počernicích.

 


Vždy první středu v měsíci máme schůzku členů našeho sdružení. Srdečně zveme všechny zájemce více

Veterán Párty

 
 
 
 

 

Zajímavé fotografie ze všech pořádaných ročníků najdete v naší fotogalerii.

Veterán Párty

Od roku 2011 pořádáme sraz příznivců veteránů a všech historických strojů i "nestrojů", které jsou něčím zajímavé. Mohli jste obdivovat historické automobily a motocykly, statické stroje, nákladní automobily a také autobusy.

Snažíme se pořádat Veterán Párty tak, aby sloužila i vystavovatelům k jejich vzájemnému setkání, navázání nových kontaktů, či aby si jen mohli popovídat s někým, koho již dlouho neviděli.

 

Již tradičně pořádáme tuto akci poslední víkend v dubnu a to konkrétně v sobotu. Pro návštěvníky je připraveno krásné prostředí Chvalské tvrze a Chvalského zámku v Horních Počernicích. Toto krásné prostředí takto nabízíme všem majitelům historických automobilů, motocyklů, strojů, prostě toho, čeho si historicky ceníte a s čím se chcete ostatním pochubit.  

 

Letošní Vetrán Párty se bude konat v sobotu 26.4.2014.

Srdečně zveme všechny příznivce historie. Počasí máme jako vždy zajištěno a pokud máte nějaký historický kousek doma, klidně nás kontaktujte a můžete se sami aktivně zůčastnit. Vždyť jde také o setkání nás, vystavovatelů těchto krásných strojů. Veterán Párty je proto také hlavně o našem setkání, můžeme pozdravit kamaráda či navázat kontakt s dalšími nadšenci.

Prostě P Á R T Y.

A o tom to je...

Další informace najdete zde