Klub histrorických vozidel

Horní Počernice

Aktuální informace

Poslední víkendovou sobotu v dubnu proběhne již tradičně Veterán Párty 2019.

Letos to bude v sobotu 27.4.2019 na Chvalské tvrzi v Horních Počernicích.

 


Vždy první středu v měsíci máme schůzku členů našeho sdružení. Srdečně zveme všechny zájemce více

Veterán Párty

 
 
 
 

 

Zajímavé fotografie ze všech pořádaných ročníků najdete v naší fotogalerii.

Veterán Párty 2014 - pozvánka

Všechny příznivce veteránů a také všechny ty, kteří chtějí strávit krásné chvíle v prostředí hornopočernické tvrze a krásných veteránů a to poslední sobotu v dubnu, zveme na již tradiční Veterán Párty, která se koná na Chvalské tvrzi v sobotu 26.4.2014 od 10:00.

 

Prostředí Chvalské tvrze je opravdu krásné (prohlédněte si naši fotogalerii), v místním Chvalském zámku se pořádá mnoho zajímavých výstav a dalších akcí, kterých se můžete také zúčastnit i v rámci této Vetrán Párty.

 

 

Jestliže vlastníte jakýkoliv veterán do roku 1970 a chcete se naší akce zůčastnit, neváhejte a kontaktujte nás (viz pozvánka). Opravdu vás to nic nebude stát (žádné poplatky), naše akce je pořádaná v duchu "Veterán Párty" jako setkání veteránistů a zahájení nové sezóny, proto je hlavním účelem setkání nás - veteránistů. Samozřejmě je akce také určena pro širokou veřejnost, pro kterou je určen i doprovodný program.

Pro vás a  širokou veřejnost je určeno několik soutěží včetně opravdu zajímavých výher, proto jste všichni srdečně zváni.

Samozřejmě doufáme, že letošní akce bude ještě lepší než předchozí a také doufáme, že se v pořádání zlepšujeme... smiley. Máte-li ale jakékoliv připomínky, kontaktujte nás.

 

Bližší informace najdete na následující pozvánce: