Klub histrorických vozidel

Horní Počernice

Aktuální informace

Poslední víkendovou sobotu v dubnu proběhne již tradičně Veterán Párty 2019.

Letos to bude v sobotu 27.4.2019 na Chvalské tvrzi v Horních Počernicích.

 


Vždy první středu v měsíci máme schůzku členů našeho sdružení. Srdečně zveme všechny zájemce více

Veterán Párty

 
 
 
 

 

Zajímavé fotografie ze všech pořádaných ročníků najdete v naší fotogalerii.

Pozvánka na Veterán Párty 2015

 

Vážení příznivci historických vozidel a historie vůbec. Dovoluji si vás pozvat na již tradiční akci našeho Klubu historických vozidel Horní Počernice a to VETERÁN PÁRTY 2015

Tato akce se uskuteční v sobotu 25.dubna 2014 od 9:00 hodin.

 

 

 

Není to ovšem jediná akce, kterou pořádáme v rámci konání letošní Veterán Párty. Stejně tak, jako jsme předloni pořádali na Chvalském zámku výstavu vozů AERO a seznámení se s jejich historií, pořádáme letos výstavu věnovanou československým motocyklům JAWA, která se uskuteční u příležitosti 15. výročí úmrtí motoristické legendy Františka Šťastného.

 

 

 

Výstava se koná v přízemních prostorách Chvalského zámku od 9.dubna 2015 a končí 25.dubna 2015 - po ukončení naší Veterán Párty 2015. Otevřeno bude denně od 9:00 do 17:00 hodin a těšit se můžete na opravdové unikáty značky JAWA, na průřez její modelovou řadou a také na historické informace o motocyklech Jawa. Opravdu je na co se těšit.

Ale máme pro vás připraveny i další doprovodné akce k této výstavě. V sobotu 18.dubna 2015 se koná na Chvalském zámku setkání motocyklových legend ze Šestidenní. Dále se zde můžete setkat s panem profesorem Karlem Janečkem – vnukem zakladatele značky Jawa a proběhne také autogramiáda spisovatele Jiřího Wohlmutha.

Bližší informace najdete také v následující tiskové zprávě, vydané k této výstavě. Tisková zpráva e stažení ve formátu pro MS Word.

 

 

 

Srdečně vás zveme na všechny uvedené akce.

Informace o minulých ročnících najdete také na webu ePOČERNICE  a také na našem webu, kde najdete také kompletní fotogalerii ze všech pořádaných ročníků.