Veteránpárty 2015 a výstava motocyklů JAWA

Pozvánka na Veteránpárty 2015 a výstavu motocyklů JAWA

Vážení příznivci historických vozidel a historie vůbec. Dovoluji si vás pozvat na již tradiční akci našeho Klubu historických vozidel Horní Počernice a to VETERÁN PÁRTY 2015.

Tato akce se uskuteční v sobotu 25.dubna 2014 od 9:00 hodin.

 

Není to ovšem jediná akce, kterou pořádáme v rámci konání letošní Veterán Párty. Stejně tak, jako jsme předloni pořádali na Chvalském zámku výstavu vozů AERO a seznámení se s jejich historií, pořádáme letos výstavu věnovanou československým motocyklům JAWA, která se uskuteční u příležitosti 15. výročí úmrtí motoristické legendy Františka Šťastného.

 

Výstava se koná v přízemních prostorách Chvalského zámku od 9.dubna 2015 a končí 25.dubna 2015 - po ukončení naší Veterán Párty 2015. Otevřeno bude denně od 9:00 do 17:00 hodin a těšit se můžete na opravdové unikáty značky JAWA. Na průřez její modelovou řadou a také na historické informace o motocyklech Jawa. Opravdu je na co se těšit.

Ale máme pro vás připraveny i další doprovodné akce k této výstavě. V sobotu 18.dubna 2015 se koná na Chvalském zámku setkání motocyklových legend ze Šestidenní. Dále se zde můžete setkat s panem profesorem Karlem Janečkem – vnukem zakladatele značky Jawa a proběhne také autogramiáda spisovatele Jiřího Wohlmutha.

Bližší informace najdete také v následující tiskové zprávě vydané k této výstavě. Tisková zpráva ke stažení ve formátu pro MS Word.

 

Srdečně vás zveme na všechny uvedené akce.

Informace o minulých ročnících najdete také na webu ePOČERNICE a také na našem webu, kde najdete také kompletní fotogalerii ze všech pořádaných ročníků.

 

Výstava motocyklů JAWA

 

V rámci konání Veterán Párty 2015 pořádáme déletrvající akci na Chvalském zámku, nazvanou Výstava motocyklů JAWA. Tato výstava se koná u příležitosti 15. výročí úmrtí Františka Šťastného.

Můžete se těšit na historický průřez modelovou řadou JAWA a samozřejmě i na historické československé motocyklové skvosty.

Výstava je otevřena od 9.dubna 2015 a to denně od 9-17 hodin. Ukončena bude večer v sobotu 25.dubna 2015. Tento den se od 9:00 hodin koná na Chvalské Tvrzi již tradiční Veterán Párty 2015.

 

V přízemí Chvalského zámku si můžete projít celou výstavou a dozvědět se i mnoho nového z historie značky Jawa.

Máme pro vás i několik fotografií z vlastní přípravy výstavy. Je tam toho ale opravdu o mnoho více, přijďte se podívat do Chvalského zámku.

           

           

         

Na Chvalské zámku se budou konat i další doprovodné akce k této výstavě. Jednou z nich je 18.dubna 2015 - Setkání motocyklových legend ze šestidenní s Karlem Janečkem - vnukem zakladatele a autogramiáda spisovatele Jiřího Wohlmutha.

Ještě pár slov k VETERANPARTY 2015

 

Odkazy na fotky z Veteránpárty a Výstavy JAWA