Veteránpárty 2018

Veterán Párty 2018 - pozvánka

      Pozvánka pro návštěvníky                Pozvánka pro účastníky

      

Veterán Párty 2018

V sobotu 5.května proběhla na Chvalské tvrzi tradiční VETERANPARTY. Letos to byl již 8. ročník. Téměř 1000 návštěvníků si přišlo prohlédnout 130 historických vozidel. Krásný slunečný den, živá hudba, dobré jídlo a pití spolu s doprovodným programem připravili pro všechny pohodový den a mnoho zážitků. Bylo možné si prohlédnout a ohodnotit nejen vystavená vozidla, ale projet se i historickým autobusem, shlédnout módní přehlídku a ukázky řemesel. Vítězným a i nejstarším  automobilem byl francouzský De Dion Buton z roku 1906, ale dá se říci , že vítězem byl každý, kdo se zúčastnil.

O úspěch akce se především zasloužili členové Klubu historických vozidel, jejich rodinní příslušníci, přátelé a známí. Zvláštní poděkování pak patří především naší Městské části za finanční výpomoc a jmenovitě paní starostce Haně Moravcové za její osobní pomoc. Na skvělém průběhu akce mají nemalou zásluhu naši partneři ze střediska Divizna a Rodinného a komunitního centra Mumraj. Skvělé taneční vystoupení připravili i děti z Domu dětí a mládeže, které pomáhali i při výrobě medailí a organizaci akce.

Tradičními sponzory akce, kterým je také třeba poděkovat, byly Česká podnikatelská pojišťovna, Metrostav, Kobras, LECO, XXXLux, LUFRA, Studio 66, Schomburg a osobně přispěl finanční částkou i pan JUDr Usnul.  

Všem, kteří se zúčastnili děkujeme a již nyní pro vás připravujeme VETERANPARTY 2019. Tak za rok nashledanou.

Honza Brunner
Za organizační tým Veterán Párty

Výsledkové listiny Veterán Párty 2018